Produkty >> Siemens VDO (Continental)

Vysokotlaké čerpadla Siemens VDO (Continental)

Díky spuštění prodeje náhradních dílů pro čerpadla Siemens VDO jsme nyní schopni kompletní opravy, či repase mnoha typů čerpadel tohoto výrobce.

Ceny oprav dle daného typu a stavu čerpadla.

Bližší informace po telefonické konzultaci.
Vysokotlaké vstřikovače Siemens VDO (Continental)

Díky spuštění distribuce náhradních dílů společnosti Continental jsme schopni provádět opravy a repase vysokotlakých Piezo vstřikovačů common rail s přesnou kalibrací a výpisem ze stanice.

Nejčastěji používané v motorech:

Ford, Peugeot, Citroen 2.0 (TDCi,HDI) od 100kW, DW10BTED
Ford 1.8 TDCi , LYNX
PSA 1.4-1.6 HDI, DV4 Eu3,Eu4
Atd..

Cena testu vstřikovače od 400 Kč/kus bez DPH, opravy a repase od 3 000 Kč/kus bez DPH.Vstřikovače Siemens PPD (Continental)

Provádíme repase elektrické části piezo vstřikovačů Siemens PPD (zkrat na kostru). Tyto vstřikovače jsou značně poruchové a v drtivé většině případů je porucha v elektrické části vstřikovače. Tato porucha se projevuje tak, že se automobil přepne do nouzového režimu a dál nejede.

Proto jsme vyvinuli technologii opravy, kterou lze použít i na ještě fungující vstřikovače (jako prevence) a tím předejít jejich případné budoucí poruše. Po opravě je možnost poruchy elektrické části téměř nulová. Po čtyřech letech testování nové technologie máme několik stovek úspěšných oprav.

Nejčastěji používané v motorech:

kód motoru: BMA, BMN, BKP, BRP


Cena testu vstřikovače od 400 Kč/kus bez DPH, opravy a repase od 2 000 Kč/kus.